Novi Beograd izgubio od Vojvodine!

SUPER LIGA 13. KOLO.
VK VOJVODINA – VK NOVI BEOGRAD 10:8 (3:2, 3:3, 2:2, 2:1)

U 13. kolu Super lige najveće iznenađenje viđeno u tekućoj sezoni. Vojvodina je slavila protiv Novog Beograda 10:8.
Domaćin je konstantno vodio u prve dve četvrtine, sa dva gola u 3:1, a prednost je stigla ekipa Vlade Vujasinovića. Polu pojas je bio 6:5 za Vojvodinu, a nakon promene golmana gosti dolaze do jedinog rukovodstva od 6:7, dva i po minuta pre kraja ovog dela. Vojvodinaši daju gol za izjednačenje minut i po pre kraja, i daju 4 sekundi pre kraja za novo vođstvo.
U poslednjem periodu odigrano je najteže. Domaći u trećem minutu daju gol za prednost 9:7.. U istom minutu, Novi Beograd smanjuje više na 9:8. sa igračem manje od 3 minuta pre kraja, domaći postižu konačan rezultat 10:8 i pored dva igrača više i pet koje su do kraja imali igrači Novog Beograda.
Ovim porazom Novi Beograd ostaje bez šansi da se bori za prvo mesto do kraja lige.

Izvor: VK Novi Beograd facebook