Novobeograđani rutinski protiv Zemuna

SUPERLIGA | 16. KOLO
VK NOVI BEOGRAD – VK ZEMUN 15:5 (5:1, 3:1, 3:2, 4:1)

Novi Beograd savladao je Zemun u 16. kolu Superlige rezultatom 15:5. Favorit, Novi Beograd započeo je znatno bolje utakmicu i sa pet vezanih golova završio prvu četvrtinu rezultatom 5:0.
U drugoj i trećoj četvrtini ekipa Novog Beograda je održavala prednost uz mali pad igre u odbrani gde je Zemun postigao 3 gola. U četvrtoj četvrtini Novi Beograd privodi utakmicu kraju pobedom od 10 golova razlike.
Gotovo ceo tim Novog Beograda upisao se u listu strelaca, 3 gola postigao je Šušiašvili, po 2 gola su postigli Tomić, Gardašević i Avramović. Po jednom su se upisali Filipović, Bursać, Ćuk, Radulović, Gogov, Martinović.
Za sve timove koji pretenduju na osvajanje titule, počinje ključni deo, za koji su se pripremali cele sezone. Do kraja ligaškog dela Novi Beograd igra dve utakmice sa Partizanom i Šapcem.

Izvor: VK Novi Beograd facebook